Rezultaty same przychodzą

poker-1633138_640Rezultaty same przychodzą  jest już początek kwietnia podziękowałam za współprace przy opiece nad dzieckiem z racji iż zwiększyłam w marcu wspólprce do 4 dni w tygodniu z druga firma. Byłam chwalona jako profesjonalista klienci byli zadowoleni ale mi niestety brakowało czasu dla syna.

2 kwietnia po pracy sprawdziłam konto i mimo mego zdziwienia nie było na nim gołej pensji czego się spodziewałem ale 2500zł. Następnego dnia szef zaprosił mnie do siebie i zapytał się czy sprawdzałam konto . Jakim było moje zdumienie kiedy podsunął mi aneks do umowy na kwotę 3500zł brutto.

Dzięki mojej pracy szef podpisał aż 7 stałych kontraktów a mi przypadło z premią prawie 2800zł co miesiąc  tylko co ja zrobię z 2 praca??

Porozmawiałam szczerze z 2 szefowa a ona mimo mojego zdziwienia mnie zrozumiał powiedział żałuje nie mogę ci zaproponować lepszych pieniędzy i rozumiem ze czas dla rodziny jest ważny poprosila tylko bym dokaczyla to co już mam zaczęte .

Zajęło mi to 2 tygodnie i już pod koniec kwietnia codziennie o godzinie 16:30 byłam już w domu z synem .

Informacje o Marzena

Pracownik wykwalifikowany , od 1999roku pracuje w firmie kaligraficznej
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *